Kurumsal

Hakkımızda

Leta Teknoloji, müşterilerinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak çözümler üretmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, marka bağımsız olarak hizmet sunmaktadır. Leta Teknoloji Arge Bilişim Danışmanlık Limited Şirketi, donanım ve yazılım planlama, teknik destek, ağ tasarımı, network kurulumu, kameralı güvenlik sistemleri, sistem taşıma, sistem entegrasyon, bakım–onarım, koruyucu bakım gibi geniş yelpazede destek hizmetleri sunmaktadır.

Günümüzde kurum ve kuruluşların en kritik gereksinimlerinden biri, iletişim ve güvenlik altyapılarıdır. Ancak, uluslararası standardlarda işçilik ve kaliteli malzeme ile yüksek performanslı ve kesintisiz çalışan ağ ve güvenlik sistemleri kurulabilir.

Kurumunuzun veya işletmenizin ihtiyaç ve öncelikleri zamanla değişirken, Leta Teknoloji her zaman iletişim ve cctv altyapıları konusunda tasarım, kurulum, bakım ve destek hizmetleriyle size yardımcı olacaktır.

Dünyanın en yaygın donanım ve yazılım üreticilerinin deneyimlerinden ve çözümlerinden yararlanan Leta Teknoloji; network, server, bilgisayar ve kameralı güvenlik esaslı tüm sistemlerde, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca firmamız destek talep eden IT şirketlerine gerektiğinde tecrübelerini sunmakta, çözüm ortağı olarak birikimini paylaşmaktadır.

Uluslararası standartlara bağlı kalan Leta Teknoloji, bugüne kadar, network, elektrik ve güvenlik sektörleri açısından önemli altyapı projelerini gerçekleştirmiştir. Destek bakım onarım anlaşmalı müşterilerine 7/24 hızlı servis veren firmamız, ayrıca anlaşmasız müşterileri için de uygun servis seçeneklerini sunmaktadır. Hp, Dell, Qnap, Panasonic, Pelco, Haikon, İnform, APC, Fortugate, Cisco, Ruckus, Ubnt ürünleri ile sorunsuz çalışan network sistemleri kurmakta ve kurulum sonrası desteğini de vermekteyiz. Bunların yanı sıra Leta Teknoloji Arge Bilişim Danışmanlık Ltd.Şti, son kullanıcılar için, bilişim sektörünün öncü firmalarından HP, DELL, ASUS, CASPER, SAMSUNG, TOSHIBA bünyesinde üretilmekte olan markalı PC ve SUNUCU’ların satışını yapmakta ve kurulum ile servis hizmetini vermektedir.

Vizyonumuz

Bizimle birlikte çalışan tüm firma ve kurumların, bilişim hizmetine en verimli ve etkin bir şekilde ulaşmalarını hedefleyen misyonumuz doğrultusunda

 • Sektöründeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan,
 • İş süreçlerindeki maliyeti, esnek yöntemlerle, en aza indiren,
 • Değişimi yönlendirerek müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan,
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan,
 • İş ortaklarının her zaman tercih ettiği,

sektörün lider kuruluşlarından olmaktır.

Misyonumuz

Bilişim hizmetine ihtiyaç duyan tüm firma ve kurumların, hedeflerine en verimli ve etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak anahtar teslim ürün ve hizmetler sunmaktır. Bunun için:

 • En güncel teknoloji kullanmak,
 • İhtiyaca göre çözümler üretmek,
 • Profesyonel iş prensiplerini uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlayacak en hızlı servisi sunmak,
 • Uluslararası standartlarda en yeni iletişim, elektrik ve güvenlik sistemlerini son kullanıcıya ulaştırmak,
 • Kaliteli ve güvenilir projeler sunmak,

misyonumuzdur.

Our Clients

  LETA TEKNOLOJİ ARGE BİLİŞİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
  Yenilik, Kalite, Takım Ruhu ve Müşteri Memnuniyeti

  ADRES

  100. Yıl Mah. Reşit Galip Cd. Hazan Sk. No:6/6 Çankaya ANKARA

  TELEFON

  +90 312 479 78 76
  +90 312 446 80 22

  FAKS

  +90 312 479 39 77

  EMAIL

  info@letateknoloji.com